Таблиця результатів



Шановні учасники квесту! Аби зробити наш конкурс максимально прозорим, на цій сторінці Ви бачите таблицю загальних результатів квесту, а також  таблицю і детальний аналіз за кожен окремий етап. 

УВАГА! Таблиця загальних результатів містить декілька аркушів:

  • по-перше, розділено учасників на "Вчителі" та "Учні";
  • по-друге, підсумки підведено у двох номінаціях: "Шукачі скарбів" (конкретна інформаця + додаткові завдання) і "Мистецтвознавці" (лише конкретна інформація + псевдоніми Гоголя);
  • Таким чином, переглядаємо аркуші (підписані внизу загальної таблиці) 
                      Загальна таблиця результатів
                      Вчителі-шукачі скарбів
                       Учні-шукачі скарбів
                      Вчителі-мистецтвознавці
                       Учні-мистецтвознавці                   
                                                                             
ДЯКУЮ ВСІМ ЗА РОБОТУ! Детальний аналіз готую....       


Завдання 5.


…Останні акорди веб-квесту «Ніч яка місячна…». Хто зітхнув із полегшенням, хто тільки відчув азарт пошуків, хто побачив, що знання можна здобувати і в такий спосіб. Головне, що байдужих не було.
За день-два, сподіваюся, зможу підсумувати нашу з Вами роботу за всі 5 етапів, а сьогодні пропоную аналіз останнього конкурсу.
Не могла не запропонувати завдання, пов’язане з іменем композитора та українською письменницею. Підказкою до відповіді мала стати публікація на моєму блозі «Що для мене школа». Всі правильно назвали, що це Марко Вовчок, яку називають Моцартом любовних історій. На жаль, не всі зробили посилання саме на публікацію блогу, як було визначено в завданні, через що й втратили 1 бал. Передбачаю зауваження, але правила є правилами.
Головною темою п’ятого етапу була картина «Зоряне небо» та її автор Вінсент Ван Гог. Прекрасно справилися всі з пазлом, назвою картини та автором, навели справді цікаві факти з життя й творчості художника, а от  науку, з якою пов’язане явище, помічене в картині, на жаль, визначили не всі.
Творчим завданням цього разу був фотоколаж. Майже всі справилися з цим. Оригінальні роботи в Скригун Л. Л., «Початківців». Молодці  владівські «Випускники-2017», нікого не забули: до основних постатей додали й тих, хто згадувся в контексті квесту (Тарас Шевченко, Марко Вовчок). Планую створити фотогалерею Ваших робіт. На жаль, не у всіх вийшла творча робота як така, оскільки зробили скриншот не готового колажу, а робочої площі (не вистачило ще одного кроку – зберегти колаж на комп’ютер).
Отже, маємо те, що маємо, і чекаємо на остаточні результати.
Також прошу учасників та всіх, хто спостерігав за нашими пошуками, цікавився завданнями, можливо, допомагав, заповніть, будь ласка, анкету. Ваші відповіді дуже допоможуть колегам у подальшій роботі, адже все ж таки збоку видніше і краще вчитися на чужих помилках, ніж на своїх. Дякую.  

Завдання 4


Шановні учасники, знаю, що всі з нетерпінням чекаєте на результати четвертого етапу, тому прошу вибачення за затримку. По-перше, збій у роботі електронної пошти загальмував можливість своєчасного отримання відповідей, по-друге, аби Ви тільки бачили, якою «купою» інформації Ви завалили мене. Але це радує, з-поміж одноманітної (бо ж всі користуються приблизно одними й тими ж джерелами) знаходжу справді безцінні скарби. Дякую всім учасникам! Ми стільки знаємо тепер про композиторів, тож майже безпомилково визначили В. Моцарта з його «Маленькою нічною серенадою» і Л. Бетховена і його «Місячну сонату». Тепер усім можете довести, що Сальєрі непричетний до смерті великого Моцарта. Також абсолютно всі знайшли інформацію про високу нагороду від Папи Римського та історію про те, як композитор допоміг жебраку. Поцікавилися й фільмом, що присвячений В. Моцарту, проте не всі справилися із завданням, у якому треба було назвати подарунок від Google (дудл) та показати його. Надзвичайно багато цікавої інформації знайшли майже всі про обох композиторів, не менш цікавими є знахідки про використання словосполучення місячна соната у різних галузях. Мабуть, для кожного було відкриттям, що саме твір Бетховена є гімном Європейського Союзу, а його розмовні зошити – ледь не єдиний засіб спілкування глухого композитора з оточуючими.

          У пошуках цікавої інформації дехто з учасників настільки захопився, що й не помітив, що одна й та ж інформація повторюється навіть не двічі, а більше. Також не всі звернули увагу на попередження щодо дублювання інформації з сюжету квесту. Ці дві помилки призвели до втрати балів. Однак, сподіваюся, всі придбали набагато більше. Дякую за роботу!

Завдання 3.

Таблиця результатів за ІІІ етап

Вітаю Вас, шановні учасники. Уже традиційно коротко підведу підсумки третього етапу, всі завдання якого були закритого типу, крім переліку псевдонімів Миколи Гоголя. 
Майже всі правильно назвали письменника й твір, присвячений життю і творчості Архипа Куїнджі – Антон Михайлевський і його роман «Ночі Куїнджі». Абсолютно всі назвали композитора Юрія Щуровського та його музичну п’єсу «Після перегляду Куїнджі». Знайшли й прослухали цей твір, а от робити посилання ще, на жаль, навчилися не всі, тому знову втрачають півбала.
Назвали всі й справжнє прізвище письменника, який так часто й натхненно описував українську ніч: прийнято варіанти Яновський, Гоголь-Яновський, Гоголь. Назвали всі й псевдоніми, найбільша кількість за Ценовим Е. О., командою «Alma Mater», «Початківці» та «Ми-Українці» і Скригун Л. Л. Добре обізнані всі й з творчістю письменника, правильно назвали твори, пов’язані з темою квесту. А от в сьомому питанні допустили помилки, на жаль, не всі були уважними. Треба було назвати балетну постановку за твором М. Гоголя, у якій використано дві календарно-обрядові пісні зимового циклу. Дуже гарні, вичерпні відповіді подали, але не звернули увагу на пісні. Постановок справді декілька, але нас цікавить «Ніч перед Різдвом», у якій звучать «Щедрик» і «Радуйся, земле».
Молодці, всі правильно назвали твори Миколи Гоголя, за якими випущено квести:  «Вечори на хуторі біля Диканьки» і «Вечір напередодні Івана Купала». Переважна більшість справилася і з містом, у якому з’явився перший пам’ятник Миколі Гоголю: це місто Ніжин (1881 рік). Усі правильно встановили зв'язок між творами Миколи Гоголя і Ліни Костенко, справедливо заробивши 3 бали. І літературне угруповання («Пропала грамота») визначили правильно майже всі. Водночас  неуважно прочитали дванадцяте завдання: треба було у хмарці слів прочитати рядки поезії. На жаль, дехто так захопився, що «прочитав» увесь твір, тому довелося зняти бали за зайву інформацію. І останні 5 балів майже всі заробили чесно: назвали автора рядків (Т. Шевченко), твір («Гоголю»), пісню літературного походження («За думою дума»), композитора (Яків Степовий) і виконавця (Борис Гмиря).
Дякую всім за знахідки. Молодці Путятіна С. Є., команда «Початківці» й інші за додаткові скарби, якими щедро ділитеся зі мною.

Бажаю усім успіху. Ми вже подолали екватор, начебто вимальовуються лідери (ключове слово начебто), але все ще попереду. І пам’ятайте, найдорожчим скарбом і найвищим досягненням Вашим будуть ЗНАННЯ.

Завдання 2.

Таблиця результатів за ІІ етап
Аналізуючи результати другого етапу, хочу відзначити надзвичайну активність команд "Випускники-2017", "Ми-Українці", "Початківці", "В.А.Ю.Г", "Alma mater", учасників Скригун Л.Л., Ценова Е. О., Божкової Л. О. Цей етап показав, що грати треба не на швидкість,  а на кількість і якість, і два завдання відкритого типу створювали для цього прекрасні можливості. Однак не всі скористалися цим.
Радує, що всі безпомилково назвали видатного художника - Куїнджі Архипа Івановича. Хтось більш-менш обізнаний з його творчістю, хтось вперше відкрив для себе це ім’я, але, сподіваюся байдужих не залишилося після того, як знайшли багато спільного з долею Тараса Шевченка і цікавих моментів з життя й творчості художника. 
Майже всі правильно назвали й картину - "Місячна ніч на Дніпрі".
Практично всі справилися й з кросвордом, а для цього провели величезну пошукову роботу, адже треба було дати відповіді на 13 запитань. Однак перешкодою став той факт, що за різними джерелами справжнє прізвище художника виявилося не одне. Я мала на увазі Шаповал, оскільки знайшла його, учасники знайшли інше, і тоді виникала проблема з прізвищем одного з учнів Куїнджі. Все ж таки переважна більшість обрала варіант, що відповідає уже знайденим літерам кросворду: прізвище – Шаповал; прізвище учня - Химона. Так буває, намагатимуся уникати неоднозначної інформації.
Практично всі назвали інші роботи художника, пов’язані з темою нашого квесту. В одному випадку була названа тільки одна картина, тому відповідь була оцінена 1 балом.
Майже всі надіслали фотографію картини, однак не у всіх це посилання було правильним і знову ж таки півбала знято за некоректні посилання. 

Уже розпочато пошуки за завданнями третього етапу. Усім бажаю успіху! Пам’ятайте народну мудрість: сім раз відмір - один відріж.

Завдання 1.

Таблиця результатів за І етап.

Шановні учасники, ось і подолали ми з Вами перший етап нашої подорожі. В основному дійшли до другого етапу без перешкод, інколи "спотикаючись" через ІКТ-навички та назви літературних творів. Як бачимо, відповіді на питання, зокрема на перше, знаходилися, як кажуть, на поверхні, точніше - у назві квесту. Достатньо було опрацювати дві-три Інтернет-сторінки, аби знайти відповідь.
Безпомилково всі назвали пісню - "Ніч яка місячна", вірш - "Виклик" та його автора - Михайла Старицького. Однак більше половини неправильно вказали жанр твору. Дійсно, до жанру вірш додають різні прикладки (виклик, алегорія, лірична пісня тощо), однак за всіма вимогами та визначенням літературознавців - це романс.
 Не всі змогли назвати й пісню, у перших рядках якої розкривається образ місячної ночі - "Місяць на небі, зіроньки сяють", хоча учні 9 класу мали б впоратися із цим завданням.
Добре справилися з ребусами, хоча й довелося поламати голови, чомусь усім "не сподобався" блазень. Розгадали й другий ребус, однак не всі довели справу до логічного завершення: треба було вказати дядька й опікуна М. Старицького і композитора – Віталія Лисенка і Миколу Лисенка. Через неуважність дехто втратив бал.
Не у всіх склалося й з повістю М. Гоголя "Травнева ніч, або Утоплена": у декого вийшло як два різні твори або назвали тільки одну частину.
Практично всі назвали правильно першого виконавця арії Левка - Миколу Садовського, однак були й варіанти - Іван Гош. Він справді виконував цю арію, але не був першим її виконавцем.
І майже всі безпомилково назвали улюблений багатьма фільм "У бій ідуть одні "старі", його режисера Леоніда Бикова і рік виходу - 1973.
Більшість учасників втратили дорогоцінних півбала через некоректність оформлення посилання. Хоча в умовах змагання не було прописано цей момент, але, зважаючи на обізнаність сьогоднішніх користувачів Інтернету, не можна закривати очі на ледь не метрові посилання. Тому вибачайте і не допускайте у подальшому (і не тільки в цьому квесті) таких помилок. Погодьтеся, наприклад, такий варіант оформлення посилання виглядає краще: О. Винник. "Ніч яка місячна".
 Вітаю усіх з першими результатами. На жаль, чомусь не всі включилися в роботу, але не хвилюйтеся, ще можна все наздогнати. Бажаю всім успіху!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар